W niedzielę 27 sierpnia 2017 r. na stadionie w Chronowie odbył się Piknik Rodzinno-Sportowy z okazji zakończenia lata zorganizowany jak co roku przez LKS “GRYF” Chronów oraz Ochotniczą Straż Pożarną.

Program imprezy zachęcał do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia. Pierwszym punktem imprezy była rywalizacja drużyn młodych trampkarzy z Ludowego Klubu Sportowego „GRYF” Chronów oraz “Czarnych” z Kobyla. Mecz zakończył się wygraną “Czarnych”.

Po zakończonym meczu odbyło się oficjalne otwarcie pikniku, którego dokonał gospodarz – Tadeusz Kozioł oraz Burmistrz Małgorzata Więckowska, a także wręczenie dyplomów dla zawodników meczu.

Aktywnie czas spędzili również młodsi uczestnicy imprezy. Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu przygotował dla dzieci wiele zabaw i konkursów. Wszystkie dzieci nagradzane były drobnymi upominkami przekazanymi przez hojnych darczyńców. Każdy z najmłodszych mógł skorzystać z hasania na dmuchanych zjeżdżalniach.

Ponadto przybyłym gościom umilił czas występ kapeli Siedleckiej z Siedlca. Gościliśmy też Państwową Straż Pożarną z Bochni oraz motocyklistów, którzy zaprezentowali swe maszyny. Organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla dorosłych, którzy mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach z przeciąganiem liny lub skakaniu w workach.

Spotkanie stało się okazją do wręczenia podziękowań wszystkim, którzy działają i wspierają rozwój Klubu Sportowego „GRYF” Chronów. Przekazał je w imieniu Zarządu prezes klubu pan Tadeusz Kozioł. Na przybyłych gości czekała smaczna i zdrowa regionalna kuchnia dająca energię do wspólnej i aktywnej zabawy.